PL | EN

Finansowanie

Leasing najbardziej oczywistą formą finansowania pojazdów – wynika z badań ING Lease

10/10/2016
ING Lease zbadał potrzeby polskich przedsiębiorców i małych firm w zakresie leasingu pojazdów. Większość ankietowych uważa, że w przypadku samochodów leasing jest najbardziej oczywistą i powszechną formą finansowania ze względu na dostępność, elastyczność oraz korzystne rozwiązania prawno - podatkowe.

„Wakacje bez raty”– oferta specjalna na pojazdy w Programie ING Auto

04/07/2016
ING Lease przygotował atrakcyjną ofertę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy, którzy zawnioskują o zawarcie umowy leasingu i spełnią warunki oferty specjalnej, mogą skorzystać z propozycji finansowania samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5 t., w której  pierwsza rata leasingu wynosi 0 zł.

Promocja dla przedsiębiorców w Programie ING Auto Leasing

16/02/2015
ING Lease oferuje preferencyjne warunki w Programie ING Auto Leasing dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Klienci Grupy ING, którzy zawnioskują o zawarcie umowy leasingu i spełnią warunki oferty specjalnej, mogą skorzystać z finansowania samochodów osobowych oraz dostawczych (do 3,5 t) na preferencyjnych warunkach.

ING Lease finansuje 850 samochodów dla Poczty Polskiej

04/12/2013
ING Lease wygrał przetarg ogłoszony przez Pocztę Polską na leasing 850 samochodów. 3 grudnia 2013 roku spółki podpisały umowę o wartości 62,4 mln zł. Od lat oferujemy konkurencyjne produkty, które umożliwiają naszym klientom szybszy rozwój.

AGROLEASING dostępny w ING

24/10/2013
ING Lease udostępnił nowy program AGROLEASING pozwalający na finansowanie zakupu maszyn i urządzeń rolniczych przez przedsiębiorców rolnych oraz rolników indywidualnych. Program jest dostępny w ofercie od 21 października br.

ING Lease Polska w Grupie ING Banku Śląskiego

01/01/2012
Celem zakupu spółki ING ABL Polska jest poszerzenie oferty ING Banku Śląskiego o produkty kredytowe zabezpieczone aktywami. Dzięki tej transakcji klienci będą mogli skorzystać z pełnego zakresu usług finansowych w ramach jednej instytucji.
Strona: 1 z 212następna »