PL | EN

Komunikaty prasowe

„Wakacje bez raty”– oferta specjalna na pojazdy w Programie ING Auto

04/07/2016
ING Lease przygotował atrakcyjną ofertę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy, którzy zawnioskują o zawarcie umowy leasingu i spełnią warunki oferty specjalnej, mogą skorzystać z propozycji finansowania samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5 t., w której  pierwsza rata leasingu wynosi 0 zł.

ING Lease finansuje lokomotywę Dragon

09/06/2016
Newag S.A. przekazał do użytkowania Freightlinerowi PL pierwszą z pięciu zamówionych lokomotyw „Dragon”. Są to nowoczesne, 6-osiowe lokomotywy elektryczne, wyposażone w dodatkowy silnik spalinowy do prac na bocznicach i liniach niezelektryfikowanych.

Karta zakupowa na paliwo dla klientów ING Lease

22/04/2016
ING Lease przygotował atrakcyjną ofertę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Klienci, którzy od 20 kwietnia do 30 czerwca bieżącego roku podpiszą umowę o leasing, otrzymają kartę zakupową o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach Orlen.

Promocja dla przedsiębiorców w ING Lease

26/01/2016
ING Lease przygotował specjalne warunki na leasing pojazdów dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Klienci ING oraz przedstawiciele zawodów zaufania publicznego, którzy zawnioskują o zawarcie umowy leasingu i spełnią warunki oferty specjalnej, mogą skorzystać z finansowania pojazdów na preferencyjnych warunkach.

Ewa Łuniewska prezesem ING Lease

05/01/2016
Rada Nadzorcza ING Lease podjęła decyzję o zmianach w Zarządzie spółki. Stanowisko prezesa ING Lease z dniem 1 stycznia 2016 r. objęła Ewa Łuniewska. Witam na stanowisku prezesa zarządu ING Lease Ewę Łuniewską, która przez wiele lat uczestniczyła w budowaniu silnej pozycji ING Banku Śląskiego na polskim rynku.

ING Lease Polska wraz z Fraikin Polska oferuje klientom wynajem długoterminowy

03/11/2015
Rozszerzając pakiet usług dla firm z sektora transportowego, ING Lease Polska we współpracy z Fraikin Polska zaoferował przedsiębiorcom wynajem długoterminowy pojazdów dostawczych i  ciężarowych - rozwiązanie wykraczające poza finasowanie zakupu pojazdów.